loadingimg

Wczytuję dane...
Najlepszy sportowy wydech Aprilia MX 125 ccm 2T
Najlepszy sportowy wydech Aprilia MX 125 ccm 2T

Witajcie !

Do oferty sklepu trafiła właśnie nowość 2017 od Włoskiego producenta układów wydechowych SCALVINI RACING, układ wydechowy dla Aprilia MX 125 ccm.

Do tej porty producent oferował tylko końcówki wydechu w różnych wariantach, od tego roku dostępny jest też dyfuzor. Cały wydech wykonywany jest ręcznie w fabryce we Włoszech. Świetna praca umysłowa Włoskich inżynierów przy projekcie oraz ręczna rzemieślników przy wykonaniu całego układu wydechowego. Dyfuzor wykonano ze stali nierdzewnej fabrycznie naoliwiony zewnętrznie w celu uniknięcia nalotów rdzy - co jest normalne nawet w przypadku stali nierdzewnej. Dostępne jest kilka modeli końcówki wydechu od czystego aluminium po pełne włókno węglowe. Całość tworzy świetnie wyglądający i dający genialne osiągi i dźwięk wydech który pozytywnie wpłynie na pracę silnika jak i wygląd twojego MXa. Zobaczcie sami !


Jako oficjany diler marki Scalvini Racing posiadamy całą ich ofertę. Jeśli nie znalazłeś na stronie, napisz do nas www.moto125.pl 

Witajcie !
Do oferty sklepu trafiła właśnie nowość 2017 od Włoskiego producenta układów wydechowych SCALVINI RACING, układ wydechowy dla Aprilia MX 125 ccm. Do tej porty producent oferował tylko końcówki wydechu w różnych wariantach, od tego roku dostępny jest też dyfuzor. Cały wydech wykonywany jest ręcznie w fabryce we Włoszech. Świetna praca umysłowa Włoskich inżynierów przy projekcie oraz ręczna rzemieślników przy wykonaniu całego układu wydechowego. Dyfuzor wykonano ze stali nierdzewnej fabrycznie naoliwiony zewnętrznie w celu uniknięcia nalotów rdzy - co jest normalne nawet w przypadku stali nierdzewnej. Dostępne jest kilka modli końcówki wydechu od czystego aluminium po pełne włókno węglowe. Całość tworzy świetnie wyglądający i dający genialne osiągi i dźwięk wydech który pozytywnie wpłynie na pracę silnika jak i wygląd. Zobaczcie sami !


Data dodania: 2017-03-30 12:27:03