loadingimg

Wczytuję dane...

Kontakt

+ 48 531 110 400

moto125.pl@o2.pl

Polski / English

      Pon. - Pt. 9 - 17:30

      Sob. - Niedz. e-mail

     Odpowiadamy na każdą

        wiadomość w 24h.

Dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym
i wyłącznym dystrybutorem

Poszukujemy partnerów
handlowych, HURT.

Darmowe liczniki

O nas

Zapewniamy:
1) 100% MADE IN EUROPE:
Współpracujemy tylko z Europejskimi producentami części motocyklowych o najlepszej jakości. Nie prowadzimy sprzedaży kiepskiej jakości chińskich i "no name" zamienników. Wszyscy nasi dostawcy posiadają swoje fabryki na terenie Europy lub Japonii. To gwarantuje najwyższą jakość.

2) 100% ORIGINAL:
Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe, pełnowartościowe i oryginalne. Nie prowadzimy sprzedaży części używanych czy też tzw. leżaków magazynowych. Dostawy są na bieżąco, ze świeżej produkcji. To gwarantuje najnowszy towar oraz pełną gwarancję produenta.

3) DARMOWA DOSTAWA:
Zapewniamy darmową dostawę na terenie POLSKI dla wszystkich zakupów za kwotę od 500 zł brutto. Dotyczy to zarówno paczek pobraniowych jak i płatnych przelewem. Paczki są starannie zapakowane i oznaczone a przewoźnikiem jest firma kurierska. Gwarantuje to możliwość śledzenia przesyłek oraz doręczenie paczek w 24h od ich nadania.

Sklep motocyklowy MOTO125.pl to ciekawy kawałek historii o miłości do motocykli małych pojemności.Jak to się zaczęło?
To było lato 2006r. Pierwszy raz zobaczyłem tę piękną włoszkę. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Jak się potem okazało była bardzo ostra, lubiła szybką jazdę bez trzymanki a jak trzeba było potrafiła szybko zahamować i opanować całą sytuację. W 2008r przytuliłem ją do siebie na dłuższą chwilę bo na kilka lat. Właśnie w tedy ją kupiłem, moją Aprilie RS 125. To był mój pierwszy motocykl.Obecnie:
Jesteśmy młodą firmą o ambitnych planach. Głównym powodem dla którego firma powstała była młodzieńcza miłość do 125cm3 w 2T. Z racji że w Polsce rynek tych motocykli robił się coraz większy, z roku na rok przybywało motocykli a brakowało części narodził się pomysł na otwarcie sklepu. Tak w roku 2011 powstał sklep moto125.pl. Założeniem firmy jest wizja sklepu przeznaczonego dla klientów motocykli o pojemnościach 50, 125 i 250cm3. Chcielibyśmy aby w sklepie klienci dostali wszystko co potrzebne do eksploatacji swoich motocykli jak i części do ich tuningu wizualnego i mechanicznego.

Dziękujemy za zaufanie
Życzmy udanego rozpoczęcia przygody z motocyklami !
Załoga MOTO125.PL