loadingimg

Wczytuję dane...

Kontakt

+ 48 531 110 400

moto125.pl@o2.pl

Polski / English

      Pon. - Pt. 9 - 17:30

      Sob. - Niedz. e-mail

     Odpowiadamy na każdą

        wiadomość w 24h.

Dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym
i wyłącznym dystrybutorem

Poszukujemy partnerów
handlowych, HURT.

Darmowe liczniki

Oferta hurtowa

Witajcie

Wychodząć na przeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy uruchomić dział sprzedaży hurtowej części z naszej oferty. Jesteśmy dystrybutorami wielu producentów na rynek Polski, dlatego możemy zaoferować wam ciekawą ofertę rabatową oraz warunki współpracy. Jeżeli zatem, prowadzisz sklep lub serwis motocyklowy albo poprostu naprawa motocykli dla twoich znajomych to dla ciebie sama frajda to jest to oferta którą możesz być zainteresowany.

.

Nasza główna oferta obejmuje:

.

- TURBOKIT - Hiszpańska firma. Ich oferta obejmuje wydechy do motocykli, ATV, skuterów i crossów 2T i 4T. Ponad to w ofercie sprzęgła do skuterów oraz moduły zwiększające moc i membrany gaźnika wykonane z w łókna węglowego (carbon).

- JOLLY MOTO - Włoski producent wydechów motocyklowych. Jeden z najlepszych producentów wydechów do motocykli 2T.

- DOPPLER - Francuska firma tuningowa. Ich oferta skupia się na skuterach i motorowerach. Oferują części do tuningu mechanicznego jak i wizualnego. Wydechy, zapłony, cylindry, sprzęgła, wały itp.

- TUN'R - Francuski producent części do tuningu wizualnego. Oferta obejmuje min. plastiki, owiewki, dzwignie, klamki, naklejki itp.

- CHOK - Francuski producent kasków motocyklowych.

- BARIKIT - Hiszpański producent części silnikowych. Jeden z najlepszych producentów żeliwnych i aluminiowych cylindrów. Oferta skierowana do skuterów, motorowerów oraz maxi skuterów. W produkcji cylindry, wały, korbowody, tłoki, wydechy, uszczelki i ogólny dział mechaniczny.

- ITALKIT - Włoska firma tuningowa. Bardzo szeroka oferta aluminiowych cylindrów do motocykli i motorowerów oraz skuterów. Duży wybór korbowodów oraz zapłonów.

- METRAKIT - Hiszpański producent motocykli oraz części tuningowych. W ofercie aluminiowe cylindry, sportowe sprzęgła, wały, wydechy do skuterów i motorowerów.

- MVT ALLUMAGE - Włoski producent części silnikowych do skuterów i motorowerów. Mistrz Francji w zawodach 50ccm. Oferta to cylindry, wydechy, sprzęgła oraz uważane za najlepsze zapłony.

.

A nasza oferta obejmuje też firmy:

- ARROW (wydechy)

- GIANNELLI (wydechy)

- V-FORCE (zawory membranowe)

- ATHENA (cylindry, wydechy, uszczelki) i wielu, wielu innych producentów.

.

Aby otrzymać ofertę wyślij do nas zapytanie wraz z dokumentami firmy (CEIDG):

.

hurt.moto125.pl@gmail.com

.

Pozdrawiamy

Załoga MOTO125