loadingimg

Wczytuję dane...

Kontakt

+ 48 531 110 400

moto125.pl@o2.pl

Polski / English

      Pon. - Pt. 9 - 17:30

      Sob. - Niedz. e-mail

     Odpowiadamy na każdą

        wiadomość w 24h.

Dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym
i wyłącznym dystrybutorem

Poszukujemy partnerów
handlowych, HURT.

Darmowe liczniki

powrót do poprzedniej strony następny
motostyling@o2.pl
motostyling@o2.pl
motostyling@o2.pl
Głowica wewnętrzna insert VHM AE32297
VHM
Produkt dostępny!
1 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 5 - 10 dni

Producent: VHM

KUP TERAZ!
Cena:339,32 PLN
Raty przez Internet – Platforma Ratalna – zakupy i sprzedaż na raty
  • Opis produktu
  • Filmy video

VHM PARTS:
VHM to Holenderski producent części do motocykli. Specjalista od wyczynowych silników 2T - 2 suwowych. Produkty marki VHM to najwyższa jakość wykonania i Europejska produkcja. VHM jest znany na całym świecie głównie z charakterystycznych złotych głowic cylindra z ich logiem. VHM produkuje części silnikowe takie jak głowice, wały korbowe, doloty powietrza, tłoki oraz moduły CDI przy współpracy z GET.Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem, przedstawicielem firmy VHM Polsce. Posiadamy całą ich ofertę! Jeśli nie znalazłeś na stronie, napisz do nas.

Przedmiotem zakupu jest: 
Wkładka "insert", głowica wewnętrzna VHM. Wkładka do głowicy cylindra VHM. Komorę spalania można szybko ustawić w zależności od toru i warunków pogodowych, ponieważ wkładki można łatwo wymienić. Wkładki wykonane są z aluminium lotniczego dla odporności na detonację. Dla każdej głowicy dostępne są różne wkładki o różnych objętościach, każda wkładka zmienia charakterystykę pracy motocykla. Dla przykładu YAMAHA YZ85 ccm 2002, standard: 8.40 cc, wkładka lower: 8.20 cc, wkładka higher: 8.60 cc.

Wkładka "standard":
Standardowa wkładka dla głowicy VHM. Zapewnia lepsze osiągi w całym zakresie obrotów.

Wkładka "lower compression":
Wkładka ma niższy poziom pojemności / niższy stopień kompresji niż nasza standardowa wkładka VHM, co oznacza większy moment obrotowy w niskim i średnim zakresie. Poprawia to przyspieszenie i daje poczucie zwiększonego momentu obrotowego podczas wychodzenia z zakrętów. Należy jednak pamiętać, że zagraża to prędkości maksymalnej. Idealna na krótkie tory gdzie ważniejsze jest przyśpieszenie niż prędkość.

Wkładka "higher compression":
Wkładka ma wyższy poziom pojemności / wyższy stopień kompresji niż nasza standardowa wkładka VHM, co oznacza większy moment obrotowy w wysokim zakresie i lepszą prędkość maksymalną. Należy jednak pamiętać, że zmniejszy to moc w dolnym zakresie obrotów. Idealna na długie jednolite odcinki gdzie prędkość maksymalna jest kluczowa.

Wkładka "Blind":
Wkładka przygotowa do głowicy zewnętrznej VHM, jednak nie wykończona. Do samodzielnego wykończenia zależnie od upodobań. Nie jest gotowa do użytku.

Wkładka "Flat top 12° piston":
Wkładka przeznaczona tylko do tłoków VHM z płaskim denkiem. Wkładki występują w wersjach z mniejsza i większą kompresją jak wkładki standardowe ale należy je stosować wyłącznie w komplecie z dedykowanym tłokiem VHM. Zalecane paliwo wyścigowe o dużej ilości oktanów.


Uwaga ! Stosować w połączeniu z głowicą VHM AA33184 !

Produkt pasuje do:
- Beta RR125 2T 2018 - 2023,
- Beta RR125 2T Racing 2019 - 2023.