loadingimg

Wczytuję dane...
Najlepszy olej do mieszanki, dozownika silnik 2T - IPONE SAMOURAI RACING 2T TRUSKAWKA
Najlepszy olej do mieszanki, dozownika silnik 2T - IPONE SAMOURAI RACING 2T TRUSKAWKA

Drodzy czytelnicy !

Jeśli jesteście właścicielami motorowerów czy też motocykli z silnikami 2T / dwusuw to na pewno wiecie jak ważny jest wybór odpowiedniego oleju do mieszanki lub dozownika oleju. W przypadku wysilonych jednostek o dużej mocy należy stosować tylko oleje 100% syntetyczne. Z racji specjalnej konstrukcji silnika dwusuwowego, zdajecie sobie sprawę że olej stosowany do mieszanki paliwowej czy też w nowszych modelach do dozownika oleju, to jedyny olej odpowiedzialny za prawidłowe smarowanie tłoka, cylindra i innych podzespołów silnika oczywiście oprócz sprzęgła w którym najczęściej stosuje się osobny olej. Dobry olej to gwarancja bezpiecznej jazdy i eksploatacji twojego motocykla. Do naszej oferty trafił właśnie świetny olej od Francuskiej firmy IPONE model SAMOURAI RACING 2T truskawka. Dlaczego truskawka ? ponieważ jako nieliczny albo nawet jedyny na rynku pachnie truskawką. Zapach to nie wszystko, jest to zdecydowanie jeden z najlepszych olei do mieszanki na rynku. . Dlaczego IPONE SAMOURAI RACING 2T ? 
Jest to olej w 100% syntetyczny do stosowania w silnikach dwusuwowych, ulega szybkiemu i czystemu spalaniu, zapewnia polepszoną pracę silnika na otwarcie przepustnicy a to przekłada się na lepsze przyśpieszenie. Jego skład i właściwości chemiczne zapewniają doskonałą ochronę przed zapieczeniem pierścieni tłokowych i zatarciem cylindra dodatkowo nie powoduje i zapobiega powstawaniu nagaru na zaworze wydechowym i w silniku. Przy całej tej pracy wytwarza niewielką ilość dymu i pachnie truskawką. Fabryczne opakowanie posiada miarkę oleju. Olej można stosować zarówno do przygotowywania mieszanki (w proporcji 1:50 z paliwem) jak i do silników wyposażonych w dozownik czy wtrysk oleju.

Olej sprzedajemy tylko w oryginalnych, fabrycznych opakowaniach o pojemności 1 litr oraz w całych kartonach 15 sztuk po 1 litr.

Serdecznie polecamy !

Załoga MOTO125.pl


Data dodania: 2019-10-15 14:22:51