loadingimg

Wczytuję dane...

Kontakt

+ 48 531 110 400

moto125.pl@o2.pl

Polski / English

      Pon. - Pt. 9 - 17:30

      Sob. - Niedz. e-mail

     Odpowiadamy na każdą

        wiadomość w 24h.

Dystrybucja

Jesteśmy oficjalnym
i wyłącznym dystrybutorem

Poszukujemy partnerów
handlowych, HURT.

Darmowe liczniki

powrót do poprzedniej strony
motostyling@o2.pl
Promocja
Sportowy cylinder 190 ccm HONDA MTX 125 / NS 125 F ATHENA 060200
ATHENA
Produkt dostępny!
1 szt.
średnia: 5.0  ocen: 1

Realizacja zamówienia: 5 - 15 dni

Producent: ATHENA

KUP TERAZ!
Cena:1077,22 PLN
1538,88 PLN
Raty przez Internet – Platforma Ratalna – zakupy i sprzedaż na raty
  • Opis produktu

ATHENA PARTS:

Athena to Włoska firma zajmująca się przemysłem motocyklowym od blisko 40lat.Ich oferta jest bardzo szeroka i obejmuje cylindry,moduły,wydechy,uszczelki,uszczelniacze, simmeringi i inne części silnikowe zarówno do tuningu jak i silników seryjnych.Athena produkuje części zarówno do motocykli 2T jak i 4T.Bardzo wysoka jakość wykonania oraz świetne dane techniczne oferowanych produktów przełożyło się na świetne wyniki zawodników motocyklowych w różnych dziedzinach używających ich produktów.

Jesteśmy dystrybutorem / przedstawicielem firmy ATHENA w Polsce. Posiadamy całą ich ofertę!. Jeśli nie znalazłeś czegoś na stronie pisz, sprowadzimy dla ciebie konkretny model wydechu.

Przedmiotem zakupu jest:
Cylinder z tłokiem o pojemności 190 ccm. Świetnie zaprojektowany zestaw do podniesienia mocy i momentu obrotowego. Athena postarała się aby mimo dużej pojemności, zestaw nie wymagał ingerencji w pozostałe elementy silnika, więc gaźnik, głowica czy wał pozostaje bez zmian. Zdecydowanie po montażu zestawu należy jedynie wyregulować gaźnik. Zestaw zawiera czarny aluminiowy cylinder, wewnętrzna część pokryta nikasylem, tłok 2 - pierścieniowy o średnicy 66mm oraz dedykowane uszczelki. Przed zakupem porównaj cylinder ze zdjęciem, występowały różne wersje silnikowe w tym modelu.

Produkt pasuje do:
- Honda MTX 125 ccm R2H,
- Honda NS 125 F 125 ccm.

!! NIE PASUJE DO HONDY NSR 125 !!